Poniedziałek, 19 marzec 2018Imieniny: Józef, Bogdan, Marek
Panel administracyjny

     Nasze witryny wyposażone są w panel administracyjny, do którego można uzyskać dostęp za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Z każdego komputera przyłączonego do sieci Internet można wykonać dowolne zadanie administracyjne - dodać materiały, zredagować teksty, zmodyfikować menu, wczytać obrazy i pliki dokumentów.

Panel administracyjny

    Dostęp do narzędzi administracyjnych jest łatwy, a ich obsługa intuicyjna. Obszerny system pomocy maksymalnie ułatwia pracę administratorom witryny. 

Edytor JCE

     Teksty na stronie mogą być tworzone i modyfikowane za pomocą przyjaznego edytora JCE. Posiada on szereg funkcji znanych z rozbudowanych edytorów tekstu np. Word, co sprawia, że jest funkcjonalny i łatwy w użyciu.
    Edytor JCE wyposażony jest w wiele kreatorów ułatwiających wstawianie obrazów, hiperłaczy i obiektów multimedialnych. Z poziomu edytora można wgrywać na serwer pliki, tworzyć katalogi, generować miniatury obrazów. 

   Wydajny i nowoczesny panel administracyjny pozwala naszym klientom  samodzielnie modyfikować i rozbudowywać swoją stronę internetową. Modyfikacja treści dostępnych na stronach jest bardzo prosta dzięki zastosowaniu łatwych w obsłudze kreatorów i edytorów on-line.