Poniedziałek, 19 marzec 2018Imieniny: Józef, Bogdan, Marek
Aplikacje internetowe
Platforma internetowa e-anwis

Tworzymy nowoczesne aplikacje internetowe wspierające prowadzenie biznesu. Jesteśmy twórcami platform internetowych, kalkulatorów wyceny, kreatorów konfiguracji i złożonych modułów aplikacji e-commerce. Dla naszych klientów tworzymy kompletne, autorskie aplikacje internetowe dopasowane do rodzaju i profilu prowadzonej działalności.

Nasz zespół doświadczonych programistów, zdolnych grafików i specjalistów hardware sprawi, że zamówiona przez Ciebie aplikacja będzie funkcjonalna i wydajna, atrakcyjna graficznie, dostępna z każdego miejsca na świecie i działająca na wszystkich urządzeniach mających dostęp do sieci Internet.

Kreator produktu w sklepie www.jalousie-welt.de

Kluczowym elementem tworzenia autorskich aplikacji internetowych jest faza projektowa, w której decydujemy o wyborze architektury działania i technologii wykonania. Posiadana wiedza i doświadczenie zdobyte w ciągu ostatniej dekady działalności na rynku polskim i zagranicznym pozwalają nam trafnie zaprojektować budowaną aplikację, która będzie służyła rozwojowi biznesu zamawiającego w wielu kolejnych latach na trudnym i zmieniającym się rynku gospodarczym.

W trakcie budowy aplikacji ściśle współpracujemy ze zleceniodawcą w celu jak najlepszego dopasowania wszystkich elementów do jego wymagań i oczekiwań. Nie stosujemy szablonowych i monolitycznych rozwiązań, które mogłyby w przyszłości ograniczać i blokować innowacyjne pomysły i rozwój firmy. Nasze produkty cechuje dopasowanie do profilu działania zamawiającego i jest bardzo elastyczne w zakresie rozwoju, zmian i ulepszeń.

Kalkulator wyceny rolet

Naszym klientom przekazujemy pełen kod źródłowy i stają się oni jego właścicielem, co nie powoduje patologicznych przypadków, że firmy stają się zakładnikami dostawców oprogramowania.

Zapewniamy 3 letnią bezpłatną gwarancję na nasze produkty, które utrzymujemy na wydajnych i bezpiecznych serwerach dopasowanych do zakresu działania aplikacji. Świadczymy usługi związane z serwisem i utrzymaniem aplikacji w pełnej funkcjonalności przez 365 dni w roku.